O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti SH.M.Miraziyayev rahbarligida 2023-yil 22-dekabr kuni o‘tkazilgan Respublika Manaviyat va ma’rifat kengashi kengaytirilgan yig‘ilishi davomida berilgan topshiriq ijrosi bo‘yicha
O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti SH.M.Miraziyayev rahbarligida 2023-yil 22-dekabr kuni o‘tkazilgan Respublika Manaviyat va ma’rifat
kengashi kengaytirilgan yig‘ilishi davomida berilgan topshiriq ijrosi bo‘yicha Shovot tumani Bo‘yrachi mahallasida joylashgan Komiljon Otaniyazov madaniyat markazidagi qurilish va ta’mirlash ishlarini Xalq deputatlari Shovot tumani Kengashi kotibiyati bilan hamkorlikda 2-Bo'yrachi saylov okrugidan saylangan deputat G'.Ollamov tomonidan madaniyat saroyida olib borilayotgan qurilish va ta'mirlash ishlari bilan yaqindan tanishib o'z takliflarini berdi.