Xalq deputatlari shahar va tuman Kengashi kotibiyatlari faoliyati sarhisob qilindi
⭐️Xalq deputatlari Samarqand viloyati Kengashi tomonidan tuman(shahar) Kengashlari bilan yil yakunlariga bag‘ishlangan tadbir tashkil etildi. Mazkur tadbirda joriy yil davomida amalga oshirilgan ishlar atroflicha tahlil qilinib, erishilgan natijalar sarhisob qilindi.
✅Yig‘ilish davomida hududlarni ijtimoiy-iqtisodiy rivojlantirish, aholi murojaatlari va muammolarini o‘z vaqtida ko‘rib chiqish, dasturlar ijrosi hamda vakillik organlari faoliyatini samarali tashkil etish borasida fidokorona mehnat qilgan ilg‘or tuman Kengashlari alohida e’tirof etildi. O‘z zimmasiga yuklatilgan vazifalarni mas’uliyat bilan bajargan Kengash kotibiyati mas'ullari viloyat Kengashining tashakkurnomasi bilan taqdirlanib, ularga esdalik sovg‘alar topshirildi.
🔂Tadbir samimiy muhitda o‘tib, kelgusida amalga oshirilishi rejalashtirilgan ustuvor vazifalar, yangi maqsad va rejalar belgilab olindi. Yangi yil arafasida o‘tkazilgan ushbu tadbir barcha ishtirokchilarga katta ruhiy ko‘tarinkilik va yangi marralarni zabt etish uchun motivatsiya bag‘ishladi.
✨🎄Yangi yil barchamizga yangi zafarlar, baraka va muvaffaqiyatlar olib kelsin!