Қарорлар аҳамияти юзасидан тарғибот ташвиқот ишларини амалга оширамиз
Aholi murojaati ijobiy hal etilmoqda
TIBBIYOTDА DOLZARB 90 KUN TАDBIRI АMАLDА
“Gender tengligi va siyosiy faollik” mavzusida seminar tashkil qilindi.
Qo‘shko‘pir tuman Kasbiy ko‘nikmalar markazi yig‘ilishlar zalida O‘zbekiston XDP Xorazm viloyati kengashi,O‘zbekiston XDP tuman kengashi, tuman Xokimligi Oila va xotin-qizlar bo‘limi bilan hamkorlikda “Gender tengligi va siyosiy faollik” mavzusida seminar tashkil qilindi. Seminarda O‘zbekiston XDP Xorazm viloyati kengashi rais o‘rinbosari Qo‘chqarov Ulug‘bek Otaboevich, O‘zbekiston XDP Xorazm viloyati kengashi axborat xizmati rahbari Masharipova Nazokat Jumyazovna, O‘zbekiston XDP tuman kengashi raisi O.O.Yusupova, Qo‘shko‘pir tuman Xokimi o‘rinbosari, Oila va xotin-qizlar bo‘limi vakili Durdona Qabulova, Respublika manaviyat va marifat markazi Qo‘shko‘pir tuman bo‘linmasi raxbari,tuman kengashi deputati Ismoilova Ruhiya Otanazarovna, mahalla xotin-qizlar faollari hamda tumandagi faol ayollar ishtirok qildilar.