XUSHXABAR!!! 🎉 Yilning eng namunali mahalla yoshlar yetakchisi tanlovining Respublika bosqichida "Iqtidorli va intelektual faol yoshlar bilan ishlagan eng namunali mahalla yoshlar yetakchisi" yoʻnalishida faxrli 2-oʻrinni Xalq deputatlari Zafarobod tumani Kengashi deputati, Zafarobod tumani, Nurafshon MFY yoshlar yetakchisi Abdurahmonov Azizjon Joʻmart oʻgʻli qoʻlga kiritdi.
XUSHXABAR!!!
🎉 Yilning eng namunali mahalla yoshlar yetakchisi tanlovining Respublika bosqichida "Iqtidorli va intelektual faol yoshlar bilan ishlagan eng namunali mahalla yoshlar yetakchisi" yoʻnalishida faxrli 2-oʻrinni Xalq deputatlari Zafarobod tumani Kengashi deputati, Zafarobod tumani, Nurafshon MFY yoshlar yetakchisi Abdurahmonov Azizjon Joʻmart oʻgʻli qoʻlga kiritib, 20 000 000 soʻm pul mukofoti va esdalik sovgʻaga ega boʻldi.
⚡️Xalq deputatlari Zafarobod tumani Kengashi nomidan  yutuq bilan Abduraxmonov Azizjon Jo'mart o'g'lini samimiy tabriklab, kelgusi ishlarida omad va zafarlar tilab qolamiz..