Deputatlar aholi muammolarini o`rganishda davom etmoqda
Bugun 8 - “Istiqlol” saylov okrugidan Xalq Deputatlari Parkent tuman Kengashiga saylangan deputat Ashurov Bahodir Mahamadalievich “Yangiobod” va “Istiqlol” MFYlar yettiligi bilan mahalladagi ijtimoiy-iqtisodiy rivojlantirish, jamoat havfsizligi, aholining himoyaga muhtoj qatlamlariga o‘z vaqtida yordam ko‘rsatish, gaz, elektr va suv ta’minoti va yo‘l infratuzilmasi sohasidagi dolzarb muammolarni hal etish masalalari muhokama qilindi.Bugungi qishning sovuq kunlaridan aholini betalofat chiqishida muammolarga uchramasiligini ta’minlash borasida e’tibor berilishi kerak bo‘lgan jihatlar haqida to‘xtaldi. Shuningdek, uchrashuv natijasi bo‘yicha tegishli tavsiyalar berildi va ularning ijrosi nazoratga olindi. Bundan tashqari, mazkur okrugning deputati B.Ashurov tomonidan fuqarolarni qabul qilish kunlari belgilandi.