Халқ депутатлари Янгиер шаҳар Кенгашига 3-Бинокор сайлов округидан сайланган депутат Шахзода Яхшибоева партиянинг "Сиёсий-ҳуқуқий билимларни мустаҳкамлаш-демократик жамият пойдевори" лойиҳаси доирасида маҳалла фаоллари, ёшлар етакчилари ва Ўзбекистон "Адолат" СДП Янгиер шаҳар Кенгаш раиси Ф.Расуловни таклиф этиб сиёсий ўқув ташкил қилди. Ўқув, мамлакатимизда ва ҳамдўстлик давлатларида кечаётган иқтисодий-сиёсий янгиликлар тўғрисида бўлиб, тингловчилар томонидан берилган саволларга жавоб берилди. Кенгаш раиси Ф.Расулов бугунги кунда партия фаоллари томонидан Давлат дастурига қандай таклифлар бўлиши тўғрисида тарғибот-ташвиқот қилди.
🔹 Халқ депутатлари Янгиер шаҳар Кенгашига 3-Бинокор сайлов округидан сайланган депутат Шахзода Яхшибоева партиянинг "Сиёсий-ҳуқуқий билимларни мустаҳкамлаш-демократик жамият пойдевори" лойиҳаси доирасида маҳалла фаоллари, ёшлар етакчилари ва Ўзбекистон "Адолат" СДП Янгиер шаҳар Кенгаш раиси Ф.Расуловни таклиф этиб сиёсий ўқув ташкил қилди. Ўқув, мамлакатимизда ва ҳамдўстлик давлатларида кечаётган иқтисодий-сиёсий янгиликлар тўғрисида бўлиб, тингловчилар томонидан берилган саволларга жавоб берилди. Кенгаш раиси Ф.Расулов бугунги кунда партия фаоллари томонидан Давлат дастурига қандай таклифлар бўлиши тўғрисида тарғибот-ташвиқот қилди.