Xalq deputatlari Sardoba tuman Kengashi huzuridagi Korrupsiyaga qarshi kurashish va xavfsizlik masalalari bo'yicha doimiy komissiyasining navbatdagi yig'ilishi bo'lib o'tdi
Joriy yilning 15-yanvar kuni xalq deputatlari Sardoba tuman Kengashining 2024-yil 27-dekabrdagi "Xalq deputatlari Sardoba tumani Kengashining hamda Kengash huzuridagi
doimiy komissiyalarning 2025-yil 1-yarim yilligi uchun ish rejalarini tasdiqlash to‘g‘risida"gi VII-5-032-9-127-K/24-sonli qarorifa asosan xalq deputatlari Sardoba tuman Kengashi huzuridagi Korrupsiyaga qarshi kurashish va xavfsizlik masalalari bo'yicha doimiy komissiyasining navbatdagi yig'ilishi bo'lib o'tdi. Unda tuman Prokuraturasi tomonidan 2024-yil davomida amalga oshiriligan ishlari, tuman Adliya bo'limi tomonidan 2024-yil davomida amalga oshiriligan ishlari yuzasidan axborotlari hamda tuman ichki ishlar bo'limining 2024-yil davomida amalga oshiriligan ishlari va tuman majburiy ijro byurosining 2024-yil davomida amalga oshiriligan ishlari to'g'risidagi hisobotlari eshitildi. Doimiy komissiya tomonidan yig'ilishda ko'rilgan masalalar bo'yicha tegishli qarorlar qabul qilindi.