Abdulxakim Xushbokovich Eshmuratov - O'zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senatining Sud-huquq va korrupsiyaga qarshi kurashish masalalari qo‘mitasi raisi etib saylandi.
Abdulxakim Xushbokovich Eshmuratov - O'zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senatining Sud-huquq va korrupsiyaga qarshi kurashish masalalari qo‘mitasi raisi etib saylandi. (https://t.me/senatuz/31043)
Oliy Majlis Senati a'zosi, xalq deputatlari Surxondaryo viloyati Kengashi deputati Eshmuratov Abdulxakim Xushbokovich Senatning Sud-huquq va korrupsiyaga qarshi kurashish masalalari qo‘mitasi raisi etib saylandi.
Bunga qadar O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining Surxondaryo viloyatidagi Xalq qabulxonasi mudiri lavozimida mehnat qilib kelayotgan edi.
Ushbu mas'uliyatli lavozim bilan Abdulxakim Xushbokovichni xalq deputatlari Surxondaryo viloyati Kengashi deputatlari va Kengash kotibiyati jamoasi samimiy muborakbod etamiz.