Xalq deputatlari Samarqand tuman Kengashi deputati S.Mardonov Qavchinon mahallasida o'z saylovchilari bilan uchrashdi
Doimiy komissiya yig'ilishi
Navbatdagi sayyor qabul o‘tkazildi
Xalq deputatlari Samarqand tuman Kengashi 3-Miranqul saylov okrugidan saylangan deputat Sultonov Mehroj Sunnatilloyevich
Xalq deputatlari Samarqand tumani Kengashiga 4-Sulfakabutak Samarqand okrugidan saylangan deputat Sharipov Baxtiyor Murodqulovich tomonidan o‘z saylov okrugidagi fuqarolar muammolari o‘rganildi.
Deputat Xalq bilan
Bugun Xalq deputatlari Samarqand tumani Kengashining 2024 yil 18-sentyabr kuni chaqirilgan navbatdagi bir yuz uchinchi sessiyasi kun tartibida hisobotlari
Xalq deputatlari Samarqamd tumani Kengashi deputati Negamtova Shoxista tomonidan Gulobod mahallasidagi xotin-qizlar muamolarini o‘rgandi.
Ravon va tekis yo’llar xalq uchun!
Bugungi kunda Bandixon tumanining barcha mahallalarida obodonlashtirish va bunyodkorlik ishlari amalga oshirib kelinmoqda.Bugun tumanning Birdamlik mahallasi “Bandixon-2” ko’chasida asfaltlash ishlari amalga oshirildi.
Asfaltlash jarayonlarining sifatli bajarilishi, asfaltning xalqimizga uzoq xizmat qilishi uchun barcha mas’ullar va ishchi xodimlar o’z fidoyiliklarini namoyon etmoqda. Tuman hokimi Abdumalik Allamuradov ushbu jarayonni o’zi joyiga borgan holda o’rganib, mas’ullarga asfaltlashni sifatli amalga oshirishlari zarurligini ta’kidladi.