O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senati a’zosi Ulug‘bek Fayziyevning hududlarda saylovchilar va deputatlar bilan uchrashuvi to'g'risida
O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senati a’zosi Ulug‘bek Fayziyevning hududlarda saylovchilar va deputatlar bilan uchrashuvlari davom etmoqda. Bugungi manzil Qiziltepa tumani bo‘ldi.
Tumanning Bunyodkor mahallasi binosida mahalla yettiligi, aholi vakillari, deputatlar, xalq deputatlari Qiziltepa tumani Kengashi kotibiyati vakillari ishtirokida o‘tkazilgan uchrashuvda U. Fayziyev qonunchilikdagi yangiliklar, Oliy Majlis Senatining so‘nggi yalpi majlislarida ko‘rib chiqilgan masalalar haqida ma’lumotlar berdi, uchrashuv ishtirokchilarining muammo va takliflarini tingladi.
Barcha masalalar senator tomonidan yozib olinib, Respublika darajasidagi masalalar yuzasidan senatorlik so‘rovlari yuborilishi belgilab olindi.