Toyloqda sayyor qabul tashkil etildi
O‘zLiDeP Toyloq tuman Kengashi va tuman Xalq qabulxonasi hamkorligida Jumabozor, Xo‘jaqishloq aholisi uchun sayyor qabul tashkil etildi.
🔼Unda tuman xalq qabulxonasi rahbari Z.Ziyodullayev, Oliy Majlis Qonunchilik palatasi deputati A.Aslanovning yordamchisi A.Haqqulov, O‘zLiDeP tuman Kengashi raisining birinchi o‘rinbosari -apparat rahbari A.Orzimurodov, xalq deputatlari viloyat, tuman Kengashidagi O‘zLiDeP deputatlik guruhi a’zolari, tuman tashkilotlari rahbarlari, saylovchilar va OAV vakillari ishtirok etdi.
✅Dastlab uchrashuvda xalq deputatlari viloyat Kengashi deputati M.Yo‘ldosheva so‘zga chiqib, aholiga yurtimizda olib borilayotgan islohotlar to‘g‘risida ma'lumotlar berdi.
🔼Sayyor qabulda tuman xalq qabulxonasi rahbari va deputatlar bilan hamkorlikda muammolarni joyida hal etish choralari ko‘rildi.
🖌Aholi tomonidan 20 ga yaqin murojatlar kelib tushib, sohalar kesimida tashkilotlarga yo‘naltirildi va 5 ta masala joyida yechim topdi.
🔼Savol-javoblarga boy bo‘lgan uchrashuv, fikr va mulohazalar, takliflar hamda shukronalik tuyg‘ularini bildirish bilan samarali kechdi.