Doimiy komissiyalarning qo‘shma yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi.
Bugun 17-yanvar kuni Xalq deputatlari Bo‘ka tumani Kengashining barcha doimiy komissiyalari ishtirokida qo‘shma yig‘ilish bo‘lib o‘tdi.
Doimiy komissiya yig‘ilishida Kotibiyat mudiri A.Nishonov, doimiy komissiya rais va a'zolari A.Aranjiyev, A.Abdurazzoqov, S.Amirov, O.Xamrayev, N.Saydoripov, J.O‘rinov, M.Abdulazizova, T.Mirzayeva, D.Po‘latov, Ch.Abdurasulova, J.Hamidov, M.Yo‘ldosheva, M.Mirmaxmadov, Sh.Raxmonova, N.Jo‘rayeva va B.Djoldasovlar ishtirok etdilar.
Kun tartibida O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senati Kengashining 2024-yil 29-noyabrdagi “Kambag‘allikni qisqartirish bo‘yicha belgilangan ustuvor vazifalarning bajarilishini nazorat qilish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi KQ-6-V-son Qarori ijrosi to‘g‘risidagi, hududlarni kompleks ijtimoiy-iqtisodiy rivojlantirish bo‘yicha sektorlar faoliyatini takomillashtirishga doir chora-tadbirlar to‘g‘risidagi hamda Xalq deputatlari Bo‘ka tumani Kengashi va doimiy komissiyalarining 2025-yilga mo‘ljallangan ish rejasini tasdiqlash to‘g‘risidagi masalalar muhokama qilindi.