Muborak Ramazon Hayiti munosabati bilan Qo‘shko‘pir tuman Kengashi deputati Nazokat Boymuratova o‘z saylovchilarining holidan xabar oldi.
Tashrif davomida deputat Nazokat Boymuratova Ayronkol maxalla hududdagi ehtiyojmand oilalar, nuroniylar va ijtimoiy himoyaga muhtoj fuqarolarni ziyorat qilib, ularning yashash sharoitlari bilan tanishdi. Saylovchilar bilan ochiq muloqot o‘tkazilib, ularning muammolari va takliflari tinglandi.
Deputat Ramazon Hayitining tinchlik, mehr-oqibat va bag‘rikenglik timsoli ekanligini ta’kidlab, xalqimizga osoyishtalik, farovonlik va baxt-saodat tiladi. Shu bilan birga, bildirilgan murojaatlar asosida mavjud muammolarni bartaraf etish bo‘yicha amaliy choralar ko‘rishga va’da berdi.
Ushbu ezgu tashrif fuqarolar orasida iliq taassurot qoldirib, xalq va deputat o‘rtasidagi muloqotni yanada mustahkamladi.