#Doimiy_kommissiya_yig'ilishi
📎Xalq deputatlari Nurafshon shahar Kengashining “Ijtimoiy soha, yoshlar siyosati, madaniyat va sport masalalari bo‘yicha” doimiy kamisiya raisining yeg‘ilish bo‘lib o‘tdi.
Yig'ilishda Xalq deputatlari Nurafshon shahri Kengashi kotibiyati mudiri K.Umarboyev, domiy komissiya raisi O‘.Rashidov , Nurafshon shahri Oila va xotin qizlar bo'limi hokim o'rinbosari N.Djumanova, Nurafshon shahar Yoshlar bo'limi, Nurafshon shahar “Inson” ijtimoiy xizmatlar markazi bo'limi rahbari Q.Shodmonov va doimiy kamissiya a'zolari qatnashdilar.
-Oila va xotin-qizlar bo‘limi boshlig‘i - Shahar hokimining o‘rinbosari N.Djumanovaning 2025-yil I-chorak davomida amalga oshirilgan ishlar yuzasidan hisoboti.
- Nurafshon shahri “Inson ijtimoiy xizmatlar markazi faoliyati va bolalarni ijtimoiy himoya qilish bo‘yicha 2025-yil I-chorak davomida amalga oshirilgan ishlar” yuzasidan “Inson ijtimoiy xizmatlar markazi” rahbarining hisoboti.
- Yoshlar ishlari agentligi Nurafshon shahar bo‘limi boshlig‘ining 2025-yil
I-chorak davomida amalga oshirilgan ishlar bo‘yicha hisobotlari tinglandi va novbatdagi sessiya kun tartibiga kiritildi.
👇Xalq deputatlari Nurafshon shahri Kengashi kotibiyati axborot xizmati.