Xalq deputatlari tuman Kengashi va “Madad” NNT o‘rtasida hamkorlik yo‘lga qo‘yildi!
Tuman Kengashi deputati Sh.Usmonova, viloyat Kengashi deputati G.O'roqova hamda tuman Adliya bo'limi hamkorligida  Humo mahallasida joylashgan 27-conli maktabda "Ogoh bo'ling firibgar" shiori ostida tadbir tashkil etildi.
Tuman Kengashi deputati T.Lutfulloyev hamda tuman Adliya bo'limi hamkorligida  Humo mahallasida joylashgan 29-conli maktabda "Ogoh bo'ling firibgar" shiori ostida tadbir tashkil etildi.
Xalq deputatlari tuman Kengashi deputati, tumani hokimi Bekzod Bobomurodov tumandagi nogironligi bor fuqarolar istiqomat qilayotgan bir qator xonadonlarda bo‘lib, oilalarning yashash sharoitlari, ularga berilayotgan ijtimoiy yordamlar bilan tanishdi. Oilalar bilan suhbatlashib, ularning muammolarini o‘rgandi.
Xalq deputatlari Qiziltepa tumani Kengashining yettinchi chaqiriq o‘n sakkizinchi sessiyasi o‘tkazildi.
Ayni paytda hokimlik binosida Xalq deputatlari Qiziltepa tumani Kengashining navbatdagi o‘n sakkizinchi sessiyasi o‘tkazilmoqda.