📎Xalq deputatlari Nurafshon shahar Kengashi deputati Nam Liana Sergeyevna joriy yillning 5-aprel kuni 2-saylov okrugidagi faoliyati boʻyicha Nurafshon shahar "Navro'z" mahallasida va "Navro'z" MFYda joylashgan 1-maktab hududida saylovchilariga joriy yilning o‘tgan davri mobaynida amalga oshirgan faoliyatlari yuzasidan saylovchilarga oldida axborot berdi.
📎Uchrashuv davomida shaharni rivojlantirishga qaratilgan dasturlar ijrosini samarali nazorat qilishlari hamda mahallalardagi muammolarni hal etish bo‘yicha O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senati Kengashining “Hududlarni rivojlantirish hamda aholi muammolarini hal etishda fuqarolarning murojaatlari koʻrib chiqilidi. Ushbu murojaat yuzasidan mahalla yettiligi va mahalla faollari, tegishli tashkilot rahbarlari qatnashib, aholi savollariga javoblar berishdi.
Uchrashuv soʻngida deputat va fuqarolar oʻzaro muloqotda boʻlishdi.
📌Davra suhbatida mahalla yettiligi va mahalla faollari ishtirok etishdi.