Xalq deputatlari Olmazor tumani Kengashining II chaqiriq 94-sessiyasi
Olmazor tumanini Ijtimoiy-iqtisodiy rivojlanishi, hududda “Temir daftar”, “Ayollar daftari”, “Yoshlar daftari” asosida amalga oshirilayotgan ishlar va kambag‘allikni qisqartirishga oid manzilli dasturlarni ijrosi hamda tumanda iqtisodiy islohotlarni amalga oshirish bo‘yicha 2023 yilda amalga oshirilgan ishlar va 2024 yil uchun istiqbolli rejalari, “Inson” ijtimoiy xizmatlar markazining amalga oshirilgan ishlari hamda 2024 yilga belgilangan ustuvor vazifalari, Maktabgacha va maktab ta’limi bo‘limining amalga oshirgan ishlari yuzasidan hisoboti hamda 2024 yilga belgilangan ustuvor vazifalari va Tibbiyot muassasalari faoliyatining samaradorligini oshirish yuzasidan amalga oshirilayotgan ishlari hamda 2024 yilga belgilangan ustuvor vazifalari to‘g‘risida hisobotlari eshtildi. Kengash deputatlari va sessiya ishtirokchilari tomonidan bo‘lib o‘tgan muhokamadan so‘ng, berilgan takliflarni inobatga olib, sessiya yakunida tegishli qarorlar qabul qilindi.