Xalq deputatlari Mirzacho‘l tuman Kengashining yettinchi chaqiriq o‘n to‘qqizinchi sessiyasi bo‘lib o‘tdi.
💧Suv bilan barqaror ta’minlanganlik yoki ta’minlanmaganlik deputatlar tomonidan belgilanadi.
2026-yil 5-fevral kuni Mirzacho‘l tuman Politehnikumida o‘quvchilar bilan tarbiyaviy suhbat o‘tkazildi.
2026-yil 4-fevral kuni O‘zbekiston “Milliy tiklanish”demokratik partiyasi Jizzax viloyat kengashi tomonidan Xalq deputatlari viloyat, tuman va shahar Kengashlariga saylangan deputatlar ishtirokida tadbir bo'lib o'tdi.
2026-yil 2-fevral kungi Xalq deputatlari Mirzacho'l tuman Kengashining navbatdan tashqari 18-sessiyasida tumanni ijtimoiy-iqtisodiy rivojlantirish dasturi tasdiqlandi.
2026-yil 2-fevral kuni Xalq deputatlari Mirzacho'l tuman Kengashining yettinchi chaqiriq navbatdan tashqari 18-sessiyasi bo'lib o'tdi.
2026-yil 2-fevral kuni Xalq deputatlari Mirzacho'l tuman Kengashining Maxalliy byudjet, tadbirkorlikni rivojlantirish iqtisodiy isloxotlar masalalari bo'yicha doimiy komissiya yig'ilishi bo'lib o'tdi.
2026-yil 30-yanvar kuni O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Qonunchilik palatasi Mehnat sog‘liqni saqlash va ijtimoiy masalalar qo‘mitasi a’zosi O‘razaliyeva Muqaddas O‘ktamovna "maxalla yettiligi" ning hamkorlikdagi faoliyati bilan tanishdi.