17 -  "Yangi hayot" saylov okrugidan saylangan Хalq deputatlari Zarafshon shahar Kengashi deputati M.Toboyeva deputatlik faoliyati yuzasidan fuqarolar bilan uchrashuvi
Zarafshon shahar Yulduz mahallasida 17 -  "Yangi hayot" saylov okrugidan saylangan Хalq deputatlari Zarafshon shahar Kengashi deputati Toboyeva Maftuna Egamberdiyevna tomonidan hisobot uchrashuvi o‘tkazildi.
Hisobot uchrashuvida 2025-yilning 1-choragi yakuni bo‘yicha deputatlik faoliyati yuzasidan saylovchilar oldida hisobot berdi. Takliflar tinglanib, tegishli qarorlar qabul qilindi.
Shuningdek, deputat tomonidan fuqarolarning muammolari o'rganildi, ishlash istagidagi ishsiz xotin-qizlarni xususiy sektorga ishga joylashtirish choralari ko'rildi hamda kam ta'minlangan yagona reestrda turuvchi fuqaroning tadbirkorlik faoliyatini yo'lga qo'yishi uchun imtiyozli kredit ajratish kabi masalalar o'z yechimini topdi.
Bundan tashqari, Navro 'z hamda Yulduz mahallasida yashovchi "Ayollar daftari" ro'yxatidagi xotin-qizlar bilan psixologik treninglar ham o'tkazildi.