🔹Xalq deputatlari Marg'ilon shahar Kengashining Ijtimoiy soha, yoshlar siyosati, madaniyat va sport masalalari bo'yicha doimiy komissiyasining navbatdagi yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi.
Marg‘ilon shahar Kengashi deputatlari tomonidan Bobur MFY Sohibkor ko‘chasi fuqarolarining ichimlik suvi ta’minoti bilan bog‘liq murojaati joyiga chiqib o‘rganildi.
Oʻzbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senatining Agrar, suv xo‘jaligi masalalari va ekologiya qo‘mitasi a’zosi, senator Zokirjon Raxmanov xalq deputatlari Marg‘ilon shahar Kengashi faoliyati bilan yaqindan tanishdi.
Marg‘ilon shahar hokimi, shahar Kengashi deputati Shukurulloxon Nisbatxonov saylovchilar bilan uchrashdi
Xalq deputatlari Marg‘ilon shahar Kengashi deputatlari hamda Yuksalish harakati vakillari bilan hamkorlikda shahardagi Vatan, Guliston va Miltiqsoz mahallalarida joylashgan ko‘p qavatli uy-joylarda Boshqaruv servis kompaniyalari faoliyati o‘rganildi.
Marg‘ilon shahar Kengashi deputati M. Abdurahmonova tomonidan Naqshbandiy ko‘chasidan o‘tuvchi Jo‘yibozor tranzit arig‘i boʻyicha tushgan murojaat oʻrganildi.