Xalq deputatlari Jizzax viloyati Kengashi deputati F.Nigmatova, Gʻallaorol tuman Kengashi deputatlari S. Ishimova va N.Mamarasulova aholi bilan uchrashuv o‘tkazdi
Deputatlar Joriy yilning 2 - dekabr kuni Hurmatli Prezidentimiz Shavkat Miromonovich Mirziyoyev Jizzax viloyatiga tashrif buyurib, xalq deputatlari viloyat Kengashining navbatdan tashqari sessiyasida faollar oldiga qo‘ygan vazifalar, viloyat ahli jumladan tuman aholisiga kelgusi yilda taqdim etiladigan imkoniyatlar, yangi loyihalar va dasturlar, imtiyozlar haqida so‘z yuritdi. F.Nigmatova g‘allaorolliklar uchun kelayotgan yangi yil yangi imkoniyatlar taqdim etishini, aholi bandligini ta’minlashda yirik loyihalar amalga oshirilishini ta’kidlab o‘tdi. Tuman Kengashi deputatlari S.Ishimova va N.Mamarasulova yil davomidagi faoliyatlari bo‘yicha aholiga hisobot berdi. Takliflar yozib olinib ijro jarayoniga yo‘naltirildi. Tadbirda Kengash kotibiyati mudiri B. Qorajonov ishtirok etdi