#Doimiy_kommissiya_yig'ilishi
📎Xalq deputatlari Nurafshon shahar Kengashining “Korrupsiyaga qarshi kurashish, xavfsizlik va huquq masalalari bo‘yicha” doimiy kamisiya raisining yeg‘ilish bo‘lib o‘tdi.
📌Yig'ilishda Xalq deputatlari Nurafshon shahar Kengashi kotibiyati mudiri K.Umarboyev, domiy komissiya raisi N.Niyozov , Nurafshon shahar Xalq qabulxonasi va doimiy kamissiya a'zolari qatnashdilar.
Nurafshon shahar Xalq qabulxonasi tomonidan 1-choragi yakunlari, murojaatlar bilan ishlash, ularni bartaraf etish choralari, murojaatlar bilan ishlash bo‘yicha yo‘l qo‘yilgan kamchiliklar, mahallalardagi xokim yordamchilari faoliyati, boshqa holatlar bo‘yicha aniqlangan kamchiliklar va ularni bartaraf etish choralari amalga oshirgan ishlari yuzasidan axboroti tinglandi va novbatdagi sessiya kun tartibiga kiritildi.
Telegram (https://t.me/Nurafshon_XDK)🌐 Instagram (https://www.instagram.com/xalq_deputatlari_nurafshon_sh?igsh=d214Y24wcWt6OWI5)🌐 Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=61554190746410&mibextid=ZbWKwL)