XALQ DEPUTATLARI KONIMEX TUMAN KENGASHINING  NAVBATDAGI O'N BYEShINCHI SESSIYASI O'TKAZILDI
📢 Bugun Xalq deputatlari Konimex tumani Kengashining o'n beshinchi sessiyasi bo'lib o'tdi.
➡️ Konimex tumani adliya bo‘limi tomonidan 2025-yilning 3-choragi davomida norma ijodkorligi, huquqni qo‘llash amaliyotini o‘rganish hamda huquqiy targ‘ibot va ma’rifat sohasida amalga oshirilgan ishlar holati haqidagi axboroti to‘g‘risida.
➡️ Konimex tumani adliya bo‘limi tomonidan 2025-yilning oktabr oyida tumandagi “Yangiqazg‘on” mahalla fuqarolar yig‘inida o‘tkazilgan “Huquqiy mahalla” aksiyasi natijalari hamda amalga oshirilishi lozim bo‘lgan ishlar to’g’risida
➡️ O’zbekiston Ekologik partiyasi tuman Kengashi va partiya deputatlik guruhining taklifiga binoan yoshlar muammolarini hal etilishiga ko‘maklashish, yosh avlodning iste’dodi va qobiliyatlarini rivojlantirish bo‘yicha qo‘shimcha sharoitlar yaratish borasida Konimex tumani yoshlar ishlari bo‘limining o'tgan davri davomida amalga oshirgan ishlari to‘g‘risida.
➡️ Tuman mahalliy budjetining qo‘shimcha manbalari 2025-yil 3-chorak yakuni bo‘yicha shakllangan qo‘shimcha manbalari mablag‘lari hisobidan mablag‘lar ajratish to‘g‘risida va boshqa masalalar ko'rib chiqildi.