Gʻuzorda deputatlar va faol nuroniylar kambagʻallikni qisqartirishga oʻz hissalarini qoʻshmoqda
Toshkent investitsiya forumida 30,5 mlrd dollarlik bitimlar imzolandi
Xalq Deputatlari Parkent tuman Kengashiga 21-Nevich saylov okrugidan saylangan deputat Yoqubova Xusnora Abduxamidovna tomonidan O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2025-yil 3-yanvardagi "2025-yilda Respublika mahallalarida xavfsiz muhitni yaratish va huquqbuzarliklarning barvaqt oldini olish tizimi samaradorligini yanada oshirish bo`yicha chora tadbirlari to'g'risida"gi PQ-1-son qarorini ijrosini ta'minlash maqsadida “Qizilsoy” hamda “Yangi Sanganak” MFY hodimlari bilan hamkorlikda Parkent tumani “Qizilsoy” MFYda yashovchi notinch oila bilan jinoyatchilik va huquqbuzarliklarni oldini olish, sog'lom turmush tarzini shakllantirish, oilaviy ajrimlarni kamaytirish maqsadida suhbat tashkil etildi. Targ`ibot tadbirida ikki tomonga yarashtiruv choralarini ko`rish bo`yicha tushuntirish ishlari olib borildi va yarashishlari uchun muhlat berildi.