Gʻuzorda deputatlar va faol nuroniylar kambagʻallikni qisqartirishga oʻz hissalarini qoʻshmoqda
Toshkent investitsiya forumida 30,5 mlrd dollarlik bitimlar imzolandi
Xalq deputatlari Do’stlik tuman Kengashi deputati Saotxon Jalolovna Manas MFYda saylovchilar orasida
Xalq deputatlari Do’stlik tuman Kengashi deputati Saotxon Jalolovna Manas MFYda saylovchilar bilan uchrashib O'zbekiston Respublikasi Vazirlar mahkamasining 204- sonli Yo‘qilg‘i - energetika sohasida bozor mexanizmlarini joriy etishning qo'shimcha chora -tadbirlari to'g'risidagi va O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 2025 yil 2-apreldagi PQ - 134 sonli Yoqilg'i energetika sohasida bozor mexanizmlarini joriy etishda ehtiyojmand aholini davlat tomonidan qo'llab-quvvatlashning qo'shimcha chora tadbirlari to'g'risidagi qarori ijrosi bo‘yicha targ'ibot tushuntirish ishlari olib bordi, bundan tashqari tomorqadan samarali foydalanish, aholi daromadini oshirish borasida olib borilayotgan ishlar bilan tanishib aholi muammolarini o’rgandi.
Bundan tashqari Deputat G‘aybullayeva Saotxon Manas MFY hududida Millatlararo totuvlik va birdamlikni yanada rivojlantirish borasida olib borilayotgan o'zaro do‘stlik va hamjihatlik tadbirda ishtirok etib kelmoqda.