Депутат фуқаролар билан жиноятчиликни муҳокама қилди.
Депутат хашар ишларида халқ билан бирга
Депутат халқ муаммолари билан
Депутат фуқаролар билан учрашув ўтказди.
Депутат политехникум фаолиятини ўрганди.
Депутатлар умумталим мактабларидаги кутубхоналарни танқидий ўрганиб чиқишди.
Депутат томорқалар ишловини ўз назоратига олди
Халқ депутатлари Янгиер шаҳар Кенгаши депутати Урумбаева Муқаддас Юлдашбаевна жорий йилнинг 18 март куни Шукрона маҳалласида бўлиб 2025-йил 3-январдаги “2025-йилда Республика маҳаллаларида хавфсиз мухитни яратиш ва хукукбузарликларнинг барвакт олдини олиш тизими самарадорлигини янада ошириш бўйича” ПҚ-1-сонли қарори асосида 2025-йилнинг 1-чорагига мўлжалланган манзилли чора-тадбирнинг “Йўл харитаси” да белгиланган вазифаларни ижросини таъминлаш юзасидан Махалла еттилиги томонидан олиб борилган ишлар куриб чиқилди ва берилган вазифаларни ўз муддатида бажаришни келишиб олинди.
Халқ депутатлари Янгиер шаҳар Кенгаши депутати Урумбаева Муқаддас Юлдашбаевна жорий йилнинг 18 март куни Шукрона маҳалласида бўлиб 2025-йил 3-январдаги “2025-йилда Республика маҳаллаларида хавфсиз мухитни яратиш ва хукукбузарликларнинг барвакт олдини олиш тизими самарадорлигини янада ошириш бўйича” ПҚ-1-сонли қарори асосида 2025-йилнинг 1-чорагига мўлжалланган манзилли чора-тадбирнинг “Йўл харитаси” да белгиланган вазифаларни ижросини таъминлаш юзасидан Махалла еттилиги томонидан олиб борилган ишлари кўриб чиқилди ва берилган вазифаларни ўз муддатида бажаришни келишиб олинди.