Xalq deputatlari Qo‘qon shahar Kengashining navbatdagi o‘n yettinchi sessiyasi bo‘lib o‘tdi
Sessiya ishida shahar kengashi ish rejasiga asosan bir qator ijtimoiy-iqtisodiy masalalar atroflichyaa ko‘rib chiqildi
Shahar hokimligida bo‘lib o‘tgan sessiya ishida Qo‘qon shahar hokimi, kun tartibidagi masalalarga aloqador rahbarlar, deputatlar va ommaviy axborot vositalari vakillari ishtirok etdilar.
🔹Xalq deputatlari Qo‘qon shahar Kengashi raisi O‘ktamxon Tojiyeva raisligida o‘tkazilgan sessiyada Qo‘qon shahar hokimining o‘rinbosari A.Ergashev, Shahar Kambag‘allikni qisqartirish va bandlikka qo‘maklashish bo‘limi boshlig‘i M.Axmedov, Shahar Yoshlar ishlari agentligi boshlig‘i va Shahar uy-joy va komunnal ho‘jaligi bo‘limi rahbari N.Axmedovlarning hisobotlari taqdim etdilar.
🔹Sessiya kun tartibidagi masasalar yuzasidan mas’ullar taqdim etgan hisobotlari deputatlar tomonidan muhokama etilib, tegishli qarorlar qabul qilindi.
🔹Xalq deputatlar shahar Kengashi va Qo‘qon shahar hokimligining instagram va telegram sahifasida sessiya jonli efirda olib borildi.