Xalq deputatlari Ellikqal’a tuman Kengashi deputati G.Matyakubova mahalla yettiligi bilan hamkorlikda amalga oshirayotgan ishlari to‘g‘risida
ДЕПУТАТ ГУРУХИНИНГ МАНСАБДОР ШАКС ЭШИТУВИ
DEPUTATLIK GURUHINING MANSABDOR SHAXS ESHITUVI
O‘zbekiston “Adolat” SDP tuman Kengashi deputatlik guruhi tashabbusi bilan "Deputatlik guruhi" yig‘ilishi bo‘lib o‘tdi. Yigilishda “Adolat” SDP deputatlik guruhi deputatlari O.A.Dadajonova, N.M.Isakov, F.S.Mirzayev, A.I.Alobidinov, “Adolat” SDP tuman Kengashi raisi N.A.Karimovlar ishtirok etdilar.
Ushbu mansabdor shaxs eshituvida:
1. Xotin-qizlar bandligini ta’minlash, tadbirkorligini rivojlantirish, kasb-hunarga o‘qitish bo‘yicha amalga oshirilgan ishlar to‘g‘risida;
2. Farg‘ona tumani Tibbiyot birlashmasida 2024-yilning 5 oyligi davomida amalga oshirilgan ishlar to‘g‘risidagi mas’ullarning hisobotlari eshitildi.
Yig‘ilish kun tartibidagi masalalar bo‘ycha tuman hokimi o‘rinbosari X.Abdug‘aniyeva va tuman Tibbiyot birlashma rahbarlari hisoboti eshitildi.
Yig‘ilish yakunida kun tartibida eshitilgan masalalar tuman Kengashining navbatdagi sessiyasiga kiritilishi bo‘yicha qarorlar qabul qilindi.