✍️Xalq deputatlari Qiziriq tumani Kengashi deputati - Kengash kotibiyati mudiri Muhammadiyev Komiljon Bo‘riyevich tuman Davlat xizmatlari markazida faoliyat olib borayotgan "Madad” – muassasa shaklidagi nodavlat- notijorat tashkilotining faoliyatida ishtirok etib, tashkilot tomonidan olib borilayotgan tushuntirish-targ‘ibot ishlarida qatnashidi.
💼Deputat Qiziriq tumanidagi “Madad” – muassasa shaklidagi nodavlat-notijorat tashkiloti bosh mutaxassisi Norpulatov Xudoyberdi Shoto‘rayevich bilan uchrashib, tuman Davlat xizmatlari markazida ijtimoiy himoyaga muhtoj boʻlgan fuqarolarning huquqiy savodxonlik darajasini oshirish va aholiga bepul yuridik yordam ko'rsatish, tegishli huquqiy hujjatlar loyihalarini tuzishda koʻmaklashish orqali ham amaliy yordam koʻrsatilishi bilan bog‘liq faoliyatini fuqarolarga tanishtirishdagi faoliyatida ishtirokida hamkorlikda fuqarolar va saylovchilarga huquqiy yordam ko‘rsatish, ularning huquqiy manfaatlarini himoya qilish borasidagi vazifalar kelishib olindi.
🤝Xalq deputatlari Qiziriq tumani Kengashi kotibiyati mudiri Muhammadiyev Komiljon Bo‘riyevich Qiziriq tumanidagi “Madad” – muassasa shaklidagi nodavlat-notijorat tashkiloti bosh mutaxassisi Norpulatov Xudoyberdi Shoto‘rayevich bilan tuman adliya bo‘limi boshlig‘i Chorshanbiyev Bahodir Ruziyevich ishtirokida kelgusidagi hamkorligi yuzasidan memorandum imzolash orqali faoliyatini tashkil etishga kelishildi.