PQ–35-sonli qaror doirasida aholi bilan targ‘ibot ishlari 2026–2027-yillarda Jizzax viloyatini ijtimoiy-iqtisodiy rivojlantirishni jadallashtirish bo‘yicha qo‘shimcha chora-tadbirlar to‘g‘risidagi PQ-35-sonli O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining qarori ijrosini ta’minlash hamda uning mazmun-mohiyatini aholi o‘rtasida keng targ‘ib etish maqsadida Gʻallaorol tumanida tizimli ishlar amalga oshirilmoqda. Xalq deputatlari Gʻallaorol tuman Kengashi deputati Sh.Safarova o'z saylovchilar bilan uchrashdi. Uchrashuv chog'ida PQ 35-sonli qaror asosida tumandagi Gʻallaorol tumani "Korizquduq" QFYdagi 6-son maktabni mukammal ta’mirlanishi biz va siz uchun quvonarli bo'lgani hamda zamonaviy maktab sifatida ko'z oldimizda gavdalanadi. Bunday islohatlar Korizquduq mahallasining yoshlari uchun yanada sifatli ta'lim olishini yaxshilashga muhim qadam bo‘lishini ta’kidlandi.
PQ–35-sonli qaror doirasida aholi bilan targ‘ibot ishlari
Xalq deputatlari Gʻallaorol tuman Kengashi deputati Sh.Safarova o'z saylovchilar bilan uchrashdi. Uchrashuv chog'ida PQ 35-sonli qaror asosida tumandagi Gʻallaorol tumani "Korizquduq" QFYdagi 6-son maktabni mukammal ta’mirlanishi biz va siz uchun quvonarli bo'lgani hamda zamonaviy maktab sifatida ko'z oldimizda gavdalanadi. Bunday islohatlar Korizquduq mahallasining yoshlari uchun yanada sifatli ta'lim olishini yaxshilashga muhim qadam bo‘lishini ta’kidlandi.