Deputat saylovchilarga axborot berdi
Deputat saylovchilarga axbarot berdi
Xalq deputatlari Boyovut tumani Kengashi deputatlari shu kunlarda o‘z saylov okruglarida bo‘lib, joriy yilning o‘tgan davri mobaynida amalga oshirgan ishlar yuzasidan saylovchilarga axbarot bermoqdalar.
Xususan, Xalq deputatlari Boyovut tumani Kengashi 04-Farhod saylov okrugidan saylangan deputat Akrom Bo‘tayev "Farhod" va "Navro‘z" mahallalari aholisi vakillari ishtirokida "Farhod mahallasida joylashgan Madaniyat binosida o‘z saylovchilari oldida amalga oshirgan ishlari yuzasidan axborot berib o‘tdi.
💬 Deputat tomonidan aytib o‘tildi:
▪️Kelgusida amalga oshiriladigan ishlar, jumladan, yangi loyihalar, ishsiz yoshlarni bandligini ta'minlash, mahalla infratuzilmasini yaxshilash,  aholi bilan bevosita muloqot qilish, ularning fikrlarini tinglash va muammolarini hal etish;
▪️Deputatning saylovchilar bilan uchrashuvlari orqali muammolarni aniqlash va ularni birgalikda hal qilish yo‘llari belgilandi.
Uchrashuvlar davom etmoqda.