#Mahallalarda "Huquqiy targ‘ibot kuni " tadbirlari o‘tkazilib kelinmoqda.
📎Nurafshon shahar MADAD NNT huquqiy maslahat byurosi bosh mutaxassisi, Xalq deputatlari Nurafshon shahri Kengashi deputati N.Niyozov tomonidan "Uchqun"MFY binosida "Huquqiy targ‘ibot kuni" tadbiri doirasida  “Inson” ijtimoiy xizmatlar markazining tegishli mutaxassislari, mahalla yetilligi bilan birgalikda Nogironlarga huquqiy maslahat va huquqiy yordamlar hamda "MY GOV UZ" saytidan foydalanish bo‘yicha ma’lumotlar berilib axbortlar olishda yordamlar ko‘rsatish tadbiri o‘tkazildi.
✅Unda 10-15 nafar fuqarolarga huquqiy va qonuniy maslahatlar berildi hamda O‘zbekistonda 2025 yil “Atrof-muhitni asrash va "Yashil iqtisodiyot yili” deb eʼlon qilinganligi va "2030 strategiyasida" ko‘rsatib o‘tilgan Ijtimoiy himoyaga muhtoj aholi qatlamiga huquqiy yordamlar ko‘rsatilishi, Nogironligi bo‘lgan fuqarolarning haq huquqlari himoya qilish tushunchalari berildi.
🌐Telegram (https://t.me/Nurafshon_XDK)
🌐 Instagram (https://www.instagram.com/xalq_deputatlari_nurafshon_sh?igsh=d214Y24wcWt6OWI5)
🌐 Facebook (https://telegra.ph/Xalq-deputatlari-Nurafshon-shahri-Kengashining-doimiy-komissiya-raislarining-Qoshma-yegilish-bolib-otdi-02-21)