Angren universitetining 2 – binosida Xalq deputatlari Angren shahar Kengashi
12-okrug deputati Mahmudov Mirabbos Fazlidinovich "Iqtisodiyot va huquq" fakulteti sirtqi ta’limda tahsil olayotgan talaba - yoshlar bilan "Rektor va yoshlar" nomli ochiq muloqot o‘tkazdi. Yoshlar bilan ochiq muloqot chog‘ida M. Maxmudov Prezidentimiz Sh.M.Mirziyoyevning yoshlar yetakchilari bilan uchrashuvidan kelib chiqib, davlatimiz rahbari tomonidan yoshlarga qaratilgan shart – sharoitlar, ulkan imtiyozlar, qulayliklar, xorijda tahsil olish, yangi g‘oyalarni moliyalashtirish, kitobxonlik va boshqa masalalar bo‘yicha batafsil
to‘xtalib o‘tdi. Shundan so‘ng talabalar bilan savol – javoblar davom etdi. Unda hozirdanoq tadbirkorlik ishi bilan shug‘ullanayotgan talabalardan Sardor Xudoyberdiyev, Nazira Ibragimovalar tadbirkorlik, beznis rejani tuzish, yangi ish o‘rinlarini ochish va boshqa yoshlar oldida dolzarb bo‘lib turgan fikrlarini bildirishdi.