Xalq deputatlari tuman Kengashi deputatlari obodonlashtirish ishlarida faol qatnashmoqda.
Hududlarni obodonlashtirish uchun deputatlar faol ishlar olib borilmoqda.
Xalq deputatlari Buloqboshi tuman Kengashi kotibiyat mudiri N.Xolmatova Buloqboshi tumani Tibbiyot birlashmasining Tug‘ruq kompleksining ish faoliyati, sanitariya-gigiyena qoidalari bilan tanishdi.
Xalq deputatlari Buloqboshi tumani Kengashi
8-“Uchtepa, Tinchlik” saylov okrugi deputati To‘xtaqulov Umarali Akbaraliyevich tomonidan kam ta'minlangan oilalarning daromadini oshirish, kambag'allikni qisqartirish maqsadida deputat hamda mahalla yettiligi hamkorligida ishlar olib borilmoqda.
22-“Buyuk Turon” okrugi deputati Matg'oziyev Olimjon Qobulovich tomonidan kam ta'minlangan oilalarning daromadini oshirish, kambag'allikni qisqartirish maqsadida deputat hamda mahalla yettiligi hamkorligida ishlar olib borilmoqda.
Buloqboshi tumanida kam ta'minlangan oilalarning daromadini oshirish, kambag'allikni qisqartirish maqsadida deputatlar hamda mahalla hodimlari hamkorligida ishlar olib borilmoqda