Xalq deputatlari Sardoba tuman Kengashi
Xalq deputatlari Sardoba tuman Kengashi huzuridagi Agrar, suv xo‘jaligi, ekologiya va qurilish, kommunal soha masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasining navbatdagi yig'ilishi bo'lib o'tdi.
Joriy yilning 17-fevral kuni Хalq deputatlari Sardoba tuman Kengashi huzuridagi Agrar, suv xo‘jaligi, ekologiya va qurilish, kommunal soha masalalari bo‘yicha doimiy komissiyasining navbatdagi yig'ilishi bo'lib o'tdi. Unda, Sardoba tuman yo‘llardan foydalanish davlat muassasasi tomonidan 2024-yil davomida amalga oshirilgan tadbirlar to‘g‘risida hisoboti, Tumanda yerlardan oqilona va samarali foydalanish maqsadida qishloq xo‘jaligiga mo‘ljallangan yerlarning holati yuzasidan tuman hokimining o‘rinbosari U.Xakimovning hisobotlari eshitildi. Doimiy komissiya tomonidan yig'ilishda ko'rilgan masalalar bo'yicha tegishli qarorlar qabul qilindi.