Bo‘ston tuman texnikumida Xalq deputatlari Bo‘ston tumani Kengashi deputalarining yoshlar bilan uchrashuvi bo‘lib o‘tdi.
Xalq deputatlari Bo‘ston tumani Kengashi deputati Shuxratbek Soliyev saylovchilar bilan uchrashib, aholi vakillari bilan yuzma-yuz muloqot o‘tkazdi.
Yoshlar bandligini ta’minlash – dolzarb masala
Belgilangan jadvalga muvofiq, xalq deputatlari Bo‘ston tumani Kengashi deputati Sh.Mamarizayev tomonidan saylov okrugi “Ko‘hinur” mahalla fuqarolar yig‘ini aholisi bilan “Deputat qabuli” o‘tkazildi.
Xalq deputatlari Bo‘ston tumani Kengashi deputati M.Dusmatova tomonidan o‘z saylov okrugi “Guzar” mahalla fuqarolar yig‘ini aholisi uchun belgilangan jadval asosida “Deputat qabuli” o‘tkazildi.
Xalq derutatlari Bo‘ston tumani Kengashi raisi M.Tuychiyeva o‘z saylov okrugi “Maorif” mahalla fuqarolar yig‘inida aholi murojaatlarini o‘rganish bo‘yicha belgilangan jadval asosida deputat qabuli o‘tkazdi.
Xalq deputatlari Bo‘ston tumani Kengashining XVIII sessiyasi bo‘lib o‘tdi
Belgilangan jadvalga muvofiq, xalq deputatlari Bo‘ston tumani Kengashi deputati R.Sodikova tomonidan saylov okrugi aholisi bilan sayyor qabul o‘tkazildi.