Xalq deputatlari Payariq tumani Kengashi deputati Ochilova Nazokat Yo'ldoshovna "Go'zal" va "Mustaqillik" mahallalari aholisi bilan uchrashuv o‘tkazdi
Xalq deputatlari Payariq tumani Kengashi deputati Ochilova Nazokat Yo'ldoshovna "Go'zal" va "Mustaqillik" mahallalari aholisi bilan uchrashuv o‘tkazdi
Xalq deputatlari Payariq tumani Kengashi deputati Ochilova Nazokat Yo'ldoshovna tomonidan “Guzal” va “Mustaqillik” mahallalari aholisi bilan navbatdagi uchrashuv tashkil etildi. Uchrashuv davomida aholining turmush tarziga bevosita ta’sir ko‘rsatayotgan bir qator muammolar, xususan ichimlik suvi ta’minoti, xonadonlarni raqamlashtirish masalalari atroflicha o‘rganildi.
Fuqarolar tomonidan ko‘tarilgan muammolar deputat tomonidan joyida ko‘rib chiqildi hamda tegishli tashkilotlarga yo‘naltirilib, ayrim masalalarga joyida yechim topildi. Uchrashuv ochiq muloqot va ruhda o‘tdi. Aholi o‘z minnatdorchiligini bildirib, bunday uchrashuvlar muntazam o‘tkazilishi lozimligini ta’kidlab o‘tdi.
Deputat tomonidan aholi bilan bevosita muloqotda bo‘lish, mavjud muammolarni tezkor va adolatli hal etish borasidagi ishlar izchil davom ettirilmoqda.